Bilety MPK Częstochowa w Twoim smartfonie!

Często kupujesz bilety na autobusy w Częstochowie? Teraz możesz to zrobić jeszcze łatwiej niż dotychczas – przez smartfona, korzystając ze specjalnej aplikacji. Wyjaśniamy, jak to działa i dlaczego warto skorzystać z tej opcji.

Od zakupów w kiosku do zakupów przez smartfona

Jeszcze kilka lat temu bilety w Częstochowie można było zakupić w stacjonarnych punktach sprzedaży – kioskach i biletomatach oraz ewentualnie u kierowcy. Dziś podróżujący komunikacją miejską mają jeszcze jedną możliwość – mogą zakupić bilety przez smartfona. To niezwykle wygodny, szybki i bezpieczny sposób. Przed przeprowadzeniem pierwszej transakcji konieczne jest zainstalowanie specjalnej aplikacji, która jest dostępna tutaj: www.mpay.pl/uslugi/bilety-komunikacji-miejskiej/bilety-czestochowa.

Aplikacja mPay Płatności Mobilne została zaprojektowana z myślą o użytkownikach – jest intuicyjna w obsłudze. Po zainstalowaniu pozostaje:

  • dokonać rejestracji – podać dane osobowe, numer telefonu i adres mailowy oraz ustalić numer PIN,
  • wybrać sposób płatności – do wyboru są dwie opcje: elektroniczna portmonetka, którą należy zasilić dowolną kwotą z rachunku bankowego, oraz karta, którą należy podpiąć do stworzonego konta,
  • wybrać rodzaj przysługującej ulgi oraz rodzaj biletu.

Aby zakupić bilety w Częstochowie, nie musisz tracić cennego czasu na szukanie najbliższego punktu ich sprzedaży – możesz to zrobić w szybki sposób, tuż po wejściu do autobusu.

Kup bilety w Częstochowie w bezpieczny sposób i po dobrej cenie

Nabywanie biletów przez smartfona to szereg korzyści, np. wyeliminowanie sytuacji oczekiwania w kolejkach i stresu, gdy do odjazdu autobusu pozostało zaledwie kilka minut. W ten sposób możesz też dołożyć swoją cegiełkę do ochrony środowiska naturalnego – na zawsze pożegnasz się z papierowymi biletami, które zalegają w portfelu.

Dlaczego jeszcze warto zakupić bilety w Częstochowie przez aplikację mPay? Nie można zapomnieć o oszczędnościach. Częste promocje to również szansa na oszczędności finansowe. Jeżeli komunikacją miejską podróżujesz bardzo często, szybko zauważysz, że w Twoim portfelu pozostaje więcej pieniędzy.

Aplikacja mPay nie służy przy tym wyłącznie do sprzedaży biletów komunikacji miejskiej. Gdy zainstalujesz ją w smartfonie, szybko opłacisz także wszystkie rachunki oraz doładujesz telefoniczne konto pre-paid.

Pozostaw swój komentarz

Pomocne narzędzia i artykuły:

KURSY WALUT - Notowania giełdowe