Czym jest i jak działa platforma handlowa Vestle

Najnowocześniejsze narzędzia handlowe, platformy transakcyjne to nie wszystko co oferują właściciele marki. Vestle podlega regulacjom prawnym, za które jest odpowiedzialna Cypryjską Komisję Papierów Wartościowych. Bazując na swoich innych markach Vestle oferuje swoim klientom obrót walutami, wśród nich możemy znaleźć takie jak dolar amerykański, funt brytyjski czy jen.

W ofercie firmy kontrahenci i inwestorzy mogą również znaleźć możliwość obracania funduszami, kryptowalutami lub akcjami znanych korporacji taki jak Disney, Amazon, Facebook, Apple. Firma zadbała również o to by sprostać wymaganiom XXI wieku i stworzyła aplikację dostępną na urządzenia mobilne z systemami operacyjnymi typu Android i iOS. Warto również dodać, że aplikacje mobilne są dostępne za darmo w marketach dla wyżej wymienionych systemów. Same uruchomienie aplikacji jest banalnie proste wystarczy się zalogować posiadanymi danymi a nowe osoby mogą bezproblemowo się zarejestrować.

W związku z tym, że nowy brand iForex zarządza  powierzonymi pieniędzmi praktycznie w całej Europie to regulacje prawne i wymogi sprawiają, że Vestle zabezpiecza swoich klientów przed utratą środków, natomiast uzależnione jest to od regulatora prawnego danego kraju czy pozwala na handel lewarowany.  Główną agencją sprawującą pieczę nad marką jest CySEC ( Cypryjska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd)  – jedna z najsurowszych w Europie. Sprostanie restrykcyjnym unijnym regulacjom takim jak MiFID II sprawiło, że firma otrzymała pozwolenie na działalność w większości krajów Unii Europejskiej, wyjątkami są Czechy, Słowacja oraz Węgry.

Klienci firmy otrzymują najlepsze wsparcie jakie jest im oferowane. Każda osoba nawet ta z najmniejszym doświadczeniem może zacząć inwestować, a to dlatego, że firma oferuje wysoce wykwalifikowanego trenera, który zaraz po podaniu numeru kontaktowego nawiązuje pierwszy kontakt. Po zalogowaniu się do strony transakcyjnej klient ma dostęp do szkoleń typu e-learning.

Firma ceni sobie czas klientów i dlatego bezproblemowo po konsultacji z wsparciem otrzymujemy maila z prezentacjami oraz przewodnikami, tak by czuli się bezpiecznie i mogli aktywnie korzystać z usług, a terminy szkoleń nie są narzucone z automatu tylko można swobodnie dostosować przyswojoną wiedzę, dzięki czemu cały proces nauki jest bardzo elastyczny. Polityką firmy jest to by nie przekreślać żadnego swojego klienta i nie szufladkować ich.

Każdy beneficjent jest równy, i nie ważne jest jakie on doświadczenie posiada.  Każda osoba współpracująca może wybrać odpowiedni wariant inwestycyjny od pasywnego po agresywny a to wszystko przez zastosowaną dźwignię, która wynosi 1:400. Należy pamiętać, żę wyższa dźwignia może pomóc inwestorom osiągnąć rozsądny zysk przy relatywnie niewielkich depozytach im wyższa dźwignia, tym większe ryzyko utraty środków. Vestle, oprócz połączenia technologii z personalną opieką i aktywnego podejścia do inwestowania stawia przede wszystkim na pierwszym miejscu bezpieczeństwo swoich klientów.

Vestle jako jeden z nielicznych brokerów inwestycyjnych chroni konta swoich klientów przed utratą powierzonych funduszy, w niektórych przypadkach regulator wymaga by konta klientów  były osobne a w ekstremalnych powinny one być ubezpieczone. W praktyce oznacza to, że klient nie może stracić więcej, aniżeli zainwestował. Zgodnie z regulacjami przyjętymi przez brokera, został stworzony fundusz rekompensaty inwestorów. W uzasadnionych przypadkach klienci z Europy  mogą się ubiegać o zwrot do kwoty 20.000 euro. O zwrot mogą ubiegać się również inwestorzy z krajów trzeciego świata, wówczas kwota zwrotu opiewa na 2.400 euro.

Firma stawia na klasyczne połączenie zarządzania  ryzyka inwestycyjnego z najnowocześniejszą technologią. Firma jest zauważalna przez najbardziej prestiżowe portale inwestycyjne m.in przez investing.com, który tak ocenia firmę „… dzięki własnemu i autorskiemu rozwojowi platform oraz narzędzi handlowych, jest doskonałym wyborem dla początkujących i doświadczonych inwestorów, ponadto znany jest ze swojej profesjonalnej obsługi klienta i doskonałych zasobów edukacyjnych…”.

Takie podejście oraz ponad dwudziestodwuletnie doświadczenie w branży sprawia, że Vestle wiedzie prym wśród brokerów inwestycyjnych w Europie. W obecnej chwili przez zaangażowanie i łatwość operowania funduszami firma szturmuje polski rynek, ciągle poszerzając grono swoich zadowolonych  i wiernych klientów.

Pozostaw swój komentarz

Pomocne narzędzia i artykuły:

KURSY WALUT - Notowania giełdowe