Lista kontrolna wymogów projektowych w zakresie łazienki komercyjnej

Firmy wkładają wiele wysiłku w to, co prezentują. Chcą się upewnić, że mają dobrą wydajność w pracy, więc muszą zachować przerwę na lunch. Chcą lojalnych klientów, dlatego poświęcają czas na projektowanie sklepów detalicznych i doskonałą obsługę klienta.

Jednak zbyt często firmy i pracodawcy zapominają o jednym ważnym  zadaniu: zaprojektowaniu łazienki komercyjnej.

W czym problem?

Statystyki wskazują, że zaniedbanie tego problemu będzie źle odzwierciedlać Twoją firmę. W niedawnym badaniu, który zawiera historie dotyczące publicznych toalet – respondenci zgłaszali uwagi na temat problemów, które były dla nich najbardziej frustrujące. Na górze listy znajdują się puste lub nie działające dozowniki papieru toaletowego. Po tym następowały drzwi których nie można było zablokować, złe warunki sanitarne i puste dozowniki mydła i ręczników papierowych. Nie wspominając o tym, jak nie miłe dla oka jest brudne wyposażenie łazienki.

Ale odpowiedź na inne pytanie powinna być przedmiotem największej troski dla firm projektujących komercyjną łazienkę. Większość Polaków twierdzi, że źle utrzymana łazienka oznacza, że firma, która jest jej właścicielem, również jest kiepsko prowadzona, a 70 procent twierdzi, że ostatnio miała słabe doświadczenie w tej kwestii – zarówno jako klient, jak i pracownik.

Dlatego uważamy, że każda firma, kościół, szkoła, szpital lub inna instytucja mogłaby prawdopodobnie bardziej się przyłożyć w zaprojektowaniu łazienki komercyjnej, tym bardziej że ma do dyspozycji wspaniałe możliwości takie jak wyposażenie łazienek sklep internetowy https://www.lazienkiabc.pl/. Jeśli przeczytasz powyższe statystyki i nagle poczujesz falę niepokoju, która sprawiła, że zapytałeś: „Gdzie mogę znaleźć pomoc w projektowaniu mojej komercyjnej łazienki?”, Nie szukaj dalej!

Lista kontrolna wymogów projektowych w zakresie łazienki komercyjnej

Zanim ktokolwiek przejdzie do specyfiki projektowania komercyjnej toalety, powinniśmy zacząć od podstawowych wymagań dotyczących projektowania toalet komercyjnych. Skorzystaj z tej listy kontrolnej, aby upewnić się, że niczego nie zapomniałeś.

  • Ilu ludzi będzie obsługiwać Twoja toaleta?
  • Co chcesz wyrazić w swoim projekcie?
  • Jakie podobają ci się wyposażenia łazienek?
  • Na ile możesz sobie pozwolić, jeśli chodzi o początkowe koszty instalacji?
  • Na ile możesz sobie pozwolić, jeśli chodzi o zużycie wody?
  • Jak kontrolujesz zapach łazienki?
  • Jakie rodzaje lokalnych przepisów należy przestrzegać?
  • Czy twoja łazienka spełnia wymagania?
  • Gdzie możesz znaleźć pomoc w projektowaniu łazienki?

Upewnij się, że Twoja łazienka spełni Twoje potrzeby i potrzeby tych, którzy będą z niej korzystać!

To ile osób będzie korzystać z łazienki powinno być zawsze Twoim pierwszym pytaniem, ponieważ będzie ono określało ilość powierzchni i wymagania hydrauliczne dla twojego projektu. Jednak odpowiedź na to pytanie nie zawsze jest tak łatwa, jak zliczanie liczby pracowników w Twojej firmie. Musisz zacząć od myślenia o różnych porach dnia. Jeśli jesteś sklepem, który musi oferować ubikację dla klientów, będą chwile, kiedy w Twojej ubikacji może być naprawdę tłoczno. To wszystko musi być wzięte pod uwagę.

Pozostaw swój komentarz

Pomocne narzędzia i artykuły:

KURSY WALUT - Notowania giełdowe