Na ile elektroniczne tłumacze ułatwiają podróże

Coraz częściej słyszymy o zaletach elektronicznych tłumaczy. Prostota wykonania, łatwa obsługa i wielojęzyczna obsługa to tylko nieliczne z cech tego typu urządzeń Czy faktycznie są one aż tak dobrym rozwiązaniem? Na ile mogą ułatwić nam podróż do obcego kraju? Sprawdzamy na przykładzie tłumacza elektronicznego Vasco Mini.

Kiedyś gdy myśleliśmy o zagranicznych wojażach, to pod uwagę braliśmy słowniki oraz rozmówki, czyli małe słowniczki z podstawowymi zwrotami i opisem różnych sytuacji, np. jak zapytać o drogę, jak złożyć zamówienie w restauracji lub poprosić o rachunek. Aż trudno uwierzyć, że z tego typu rozwiązań już praktycznie nikt nie korzysta. Żyjemy w wysoko rozwiniętym świecie, który oferuje nam elektroniczne rozwiązania. Przykładem tego typu urządzeń są translatory elektroniczne Vasco, które cechuje prosty design, intuicyjna obsługa oraz bardzo potężne silniki tłumaczeniowe (Vasco wykorzystuje ich aż 5). Jak bardzo takie urządzenia sprawdzają się w trakcie podróży? Nie da się ukryć, że koszt zakupy nie należy do najtańszych, więc trzeba mieć pewność, że podejmujemy słuszną decyzję.

Szybkie i łatwe porozumiewanie się z obcokrajowcami

Do głównych zalet wynikających z posiadania tłumacza elektronicznego należy możliwość szybkiego i łatwego porozumiewania się z obcokrajowcami. Vasco Mini potrafi wykryć oraz przetworzyć mowę nawet w 40 językach. Wystarczy wybrać odpowiednie urządzenie, a będziemy w stanie porozmawiać z praktycznie każdym mieszkańcem dowolnego zakątka świata. Nie musimy nosić słowników, czy rozmówek, tłumacz nam w zupełności wystarczy. Co ciekawe, nasze tłumaczenia zawsze będą najlepsze – płynna wymowa z ładnym akcentem, dzięki czemu nasi rozmówcy nie będą mieć trudności ze zrozumieniem tego, co powiedzieliśmy.

Brak ukrytych opłat za transmisję danych

Wszelkie wyjazdy zagraniczne i korzystanie z Internetu wiąże się z opłatami roamingowymi. Wystarczy chwila nieuwagi, by nabić sobie kolosalny rachunek. Korzystając z elektronicznego tłumacza, wszystkie obawy znikają, ponieważ są one banalnie prostymi urządzeniami. Nie mają skomplikowanych funkcji, nie pobierają aktualizacji oprogramowania i aplikacji, a z danych internetowych korzystają jedynie do tłumaczeń i to w bardzo niskiej cenie. Dzięki temu nie trzeba się martwić o dodatkowe opłaty za transmisję danych i korzystanie z funkcjonalności urządzenia, bo ich tutaj po prostu nie ma. Dodatkowo, dzięki bezabonamentowej karcie SIM, możemy z naszego tłumacza skorzystać wszędzie – nie tylko tam gdzie mamy dostęp WIFI.

Doskonała łączność

Translatory elektroniczne Vasco zawdzięczają swoją szybkość i niezawodność stałemu połączeniu z Internetem. Urządzenie jest kompatybilne z serwerami rozmieszczonymi na całym świecie ( w Europie, Azji i USA). W trakcie tłumaczenia łączy się z najbliższym serwerem, dzięki czemu znacznie zwiększa się też szybkość tłumaczenia. Poza tym w urządzeniu zainstalowana jest międzynarodowa karta SIM, która ma najlepszy zasięg, więc możemy mieć pewność, że niezależnie od tego, gdzie będziemy się znajdować, urządzenie będzie dobrze spełniało swoją funkcję.

Chyba taka ilość argumentów wystarczy, by stwierdzić, że tłumacze elektroniczne bardzo ułatwiają zagraniczne wojaże. Pozwalają w łatwy sposób porozumieć się z obcokrajowcami, jak również nie naliczają dodatkowych opłat i mają dobrą łączność.

Kliknij w linki i odbierz rabat 30% na wszystkie produkty VASCO!

Pozostaw swój komentarz

Pomocne narzędzia i artykuły:

KURSY WALUT - Notowania giełdowe