Parking Warszawa Centrum – gdzie parkować tanio i bezpiecznie?

Parkowanie w centrum Warszawy wcale nie musi być drogie. Nie musimy również obawiać się, że nasz samochód zostanie skradziony lub uszkodzony przez wandali. Klucz to znalezienie dobrego parkingu. Gdzie warto zostawić swoje auto?

Wbrew pozorom, w samym sercu Warszawy do dyspozycji mamy dość dużo miejsc parkingowych. Nie wszystkie z nich są jednak tanie i dodatkowo mogą nie zapewniać maksymalnego bezpieczeństwa.

Gdy chcemy zaparkować bez ryzyka i bez przepłacania, warto zapoznać się bliżej z różnymi ofertami – te można znaleźć także przez internet.

Parkowanie w centrum Warszawy – jak zapłacić za postój jak najmniej?

Ceny za parkowanie w centrum miasta są naprawdę zróżnicowane. Do wyboru mamy parkingi, które kosztują nawet powyżej 10 złotych za godzinę, ale znajdziemy także i takie, na których zapłacimy mniej niż 5 złotych za ten sam czas postoju.

Najdroższe to parkingi położone przy hotelach, dlatego najlepiej uważać na takie oferty – tam możemy zapłacić za postój znacznie więcej niż zamierzamy. Tanie oferty to głównie duże parkingi przy centrach handlowych – wiele z nich to także parkingi strzeżone i monitorowane, dlatego nie musimy obawiać się o swój pojazd.

Parking podziemny CEDET – tanie parkowanie w centrum Warszawy

Gdy także interesuje Cię tani i bezpieczny parking Warszawa Centrum, warto sprawdzić parking podziemny znajdujący się w budynku CEDET, który zlokalizowany jest przy ulicy Kruczej 50, przy Alejach Jerozolimskich.

CEDET, czyli Centralny Dom Towarowy to jeden z symboli miasta. W przeszłości znajdowały się tutaj sklepy, aktualnie, po gruntownej renowacji, to budynek biurowy. Parking podziemny w budynku CEDET jest otwarty przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Został wyposażony w system kamer monitorujących, za pomocą których przeszkolona obsługa dba o bezpieczeństwo parkujących. Za parking możemy zapłacić w kasach automatycznych kartami lub gotówką.

Kolejną zaletą parkingu podziemnego w budynku CEDET jest niska cena za postój. Zapłacimy tutaj tylko 6 złotych za godzinę parkowania od poniedziałku do piątku oraz 4 złote w weekendy. Dostępne są także abonamenty parkingowe.

Pozostaw swój komentarz

Pomocne narzędzia i artykuły:

KURSY WALUT - Notowania giełdowe