Podnieś zdolności swojego mózgu z yerba mate!

Czy zastanawiasz się czasem, jak lepiej pracować, być wydajniejszym, szybciej łączyć fakty i tworzyć z rozmachem? Może wydaje ci się, że potrzeba do tego dużo energii, którą zapewnia codzienna dawka kawy? A co, jeśli istnieje napar, który zapewni maksymalną wydajność twojego umysłu, a zarazem będzie całkowicie zdrowy, wspierający w każdym aspekcie życia? Tym naparem jest właśnie yerba mate – susz ostrokrzewu paragwajskiego. Ma działanie pobudzające, wzmacniające, zaś ziele yerba mate można zalewać kilka razy nie tracąc smaku i mocy, dzięki czemu idealnie rozkładamy jej działanie nawet na cały dzień!

Yerba Mate El Pajaro Mas IQ – dla umysłu

Aby wspomóc jeszcze bardziej osoby pracujące mentalnie, producenci pysznej, wydajnej marki yerba mate – El Pajaro – stworzyli specjalną linię yerby z ziołami o właściwościach wspierających pracę mózgu. Dzięki tak kompleksowej mieszance, możemy osiągnąć świetne wyniki w pracy, wykonywać ją sprawniej i z większą przyjemnością. Bowiem yerba mate nie tylko pobudza – pomaga też się zrelaksować i uzyskać więcej wewnętrznej przestrzeni do działania z rozmachem.

W mieszance Yerba Mate El Pajaro Mas IQ znalazły się zioła na koncentrację i lepszą pamięć: miłorząb japoński i brahmi, sproszkowane owoce o odżywczych i pobudzających właściwościach: guarana i camu camu. Całość natomiast została okraszona ukochanym przez wielu aromatem mango! Przy tak pachnącej, a zarazem mocnej yerba mate, praca upłynie sprawnie i radośnie. Jak sam producent pisze: „trzymaj się mocno tykwy i bombilli”! Niech taka yerba mate zastąpi ci wszelkie inne wspomagacze do pracy, a uzyskasz wzmocnienie umysłu, swoich pomysłów i moc do ich realizacji!

Korzyści picia yerba mate podczas pracy

Zawartość ziół i kojących aromatów w mocnej i dobrze działającej yerba mate, sprzyja nie tylko lepszej koncentracji czy ogólnemu zdrowiu organizmu. Yerba mate wspaniale otwiera na twórcze inspiracje, na niebywałą energię do działania i przede wszystkim efektywność w tym, co robimy. Takim entuzjazmem zarazisz swoich znajomych i towarzyszy w pracy czy na uczelni. Niezależnie od tego, jaki rodzaj pracy mentalnej wykonujesz – z organiczną Yerba Mate El Pajaro Mas IQ, śpiewająco poradzisz sobie z każdym wyzwaniem! Po najlepsze na świecie marki yerba mate zapraszamy do sklepu: https://www.yerbamarket.com

Pozostaw swój komentarz

Pomocne narzędzia i artykuły:

KURSY WALUT - Notowania giełdowe