Sala konferencyjna w hotelach z widokiem na morze

Każde szkolenie lub konferencja, aby było udane musi spełniać odpowiednie warunki. Z pewnością, wydarzenie biznesowe, które odbędzie się nad morzem, będzie miało ogromny plus ze względu na atrakcyjną lokalizację – piękne krajobrazy, europejski poziom obsługi klienta oraz zdrowe, przepełnione jodem powietrze. Na urok nadmorskich miejscowości ma wpływ niezliczona ilość atrakcji: od kulturowych, po rozrywkowe, które zapewnią dodatkowe zajęcia i niezapomniane wrażenia dla Twoich gości z różnych stron świata. Ze względu na duże zainteresowanie turystów i biznesmenów rozwojem swoich oddziałów właśnie w takiej lokalizacji, coraz więcej pojawia się atrakcyjnych miejsc na zorganizowanie konferencji. Znacznie więcej informacji w o salach konferencyjnych nad morzem zamieściliśmy na stronie: http://www.nadmorzem.salekonferencyjne.pl/ . Poniżej prezentujemy 2 obiekty, które charakteryzują się bliskością polskiego wybrzeża.

Hotel Bartan Gdańsk Seaside

Lokalizacja: Turystyczna 9a
Numer kontaktowy: (58) 308 09 99

Zaplecze konferencyjne Hotel Bartan Gdańsk Seaside składa się z 2 sal: sali dla 35-50 osób oraz wielofunkcyjną do 80 uczestników. Obie zaopatrzone są w nowoczesne urządzenia audiowizualne, dostęp do światła dziennego oraz bezprzewodowy Internet. Dla osób, które chciałyby odbyć spotkanie w kameralnym gronie obiekt posiada apartament biznesowy, który może ugościć 10 osób. Wielką zaletą tego miejsca jest jego położenie – znajduje się tuż nad morzem, zaledwie 800 metrów od pięknej i długiej plaży w Gdańsku, wśród wydmowych lasów. Taka bliskość plaży zapewnia dodatkowe atrakcje, jak: ognisko nad morzem, catering pod namiotem na plaży, rejsy motorówkami po Zatoce Gdańskiej lub Wisłą na gdańską Starówkę.
Hotel Bartman Gdańsk Seaside posiada wyjątkową Restaurację „Bursztynową”. Można zrelaksować się pysznymi daniami w ogrodzie zimowym bądź na letnim tarasie. Polecane są w szczególności dania z ryb, które wielokrotnie były nagradzane w konkursach kulinarnych.

Pensjonat Stara Wędzarnia

Lokalizacja: Nadwiślańska 79
Numer kontaktowy: (58) 573 33 22, 783341 888

Stara Wędzarnia dzięki swojej lokalizacji w Gdańsku, jest idealna zarówno dla gości indywidualnych, jak i grup zorganizowanych. Dobry dojazd zarówno drogą krajową, a także autostradą są doceniane przede wszystkim przez organizatorów konferencji firmowej. Sala konferencyjna wyposażona jest w ekran projekcyjny, tablicę flipchart, bezprzewodowy Internet, a także dostęp do światła dziennego i możliwość zaciemnienia sali. Kompleksowa pomoc personelu powoduje, że każde szkolenie, konferencja, narada, spotkanie integracyjne, cechuje się wysoką jakością.
Stara Wędzarnia znajduje się w niewielkiej odległości od przyjemnego spaceru po plaży. To tylko 15 minut do Gdańska i 30 do Sopotu. Osoby, które pojawią się u Ciebie na zjeździe z przyjemnością spędzą czas na integracji w nadmorskiej miejscowości lub wykorzystają zajęcia organizowane w ośrodku, np.: leśną ekspedycję bądź zawody w parku linowym.

 

Pozostaw swój komentarz

Pomocne narzędzia i artykuły:

KURSY WALUT - Notowania giełdowe