Sala konferencyjna w nowym hotelu – pomorskie

Poszukujesz sali konferencyjnej nad morzem? Cenisz sobie wygodę i nowoczesne rozwiązania? Sprawdź na naszej stronie internetowej http://www.salekonferencyjne.pl/wojewodztwo/pomorskie/, co województwo pomorskie ma Tobie do zaoferowania! Tymczasem przedstawiamy ofertę dwóch nowych hoteli nad morzem Bałtyckim posiadających centrum konferencyjne.

Hotel Beethoven
Adres:
ul. Beethovena 7, Gdańsk
Numer kontaktowy:
506 342 669

Hotel Beethoven jest nowoczesnym i kameralnym obiektem z profesjonalną obsługą, wyróżniającym się wśród większych hoteli konferencyjnych.  Ponadto jest doskonale zlokalizowany, zapewnia szybki dojazd co centrum Gdańska, na plażę któregokolwiek z nadbałtyckich miast Trójmiasta oraz na lotnisko Rębiechowo. Beethoven oferuje miejsce na szkolenie, konferencje lub spotkanie biznesowe innego charakteru. Wyspecjalizowany zespół pomaga na każdym etapie organizacji zdarzenia na wysokim poziomie według indywidualnych upodobań klienta. Obiekt dysponuje jedną salą konferencyjną o powierzchni 43m2, która jest w stanie pomieścić maksymalnie 45 osób. Pomieszczenie jest dobrze oświetlone i utrzymane jest w jasnych kolorach. Na wyposażenie składa się sprzęt najwyższej jakości, która ułatwia przebieg spotkania i sprawia, że jest ono komfortowe dla Ciebie i wszystkich uczestników. Podczas ogranizowanych w hotelu spotkań, załoga świadczy usługi gastronomiczne, współpracując z jednymi z najlepszych firm cateringowych oraz szefami kuchni. Menu ustalane jest indywidualnie, spełniając oczekiwania najbardziej wymagających z Gości. W ofercie hotelu znajduje się również 9 pokoi dwuosobowych, 2 pokoje w standardzie Studio oraz jeden apartament. Trójmiasto jako aglomeracja oferuje wiele wspaniałych atrakcji. Każdy z Twoich Gości na pewno znajdzie coś dla siebie wśród historycznych miejsc, portu, plaż, restauracji, molo i imprez muzycznych.

Hotel Falko ***
Adres:
ul. B. Chrobrego 1, Rumia
Numer kontaktowy:
58 671 04 54

Obiekt oddalony jest od całego pośpiechu i zgiełku dużych miast nadmorskich, jednocześnie będąc w niedalekiej odległości do centrum wszystkich miast Trójmiasta. Centrum konferencyjne Hotelu Falko składa się z trzech klimatyzowanych sal przeznaczonych dla wszystkich rodzajów spotkań biznesowych, takich jak konferencje, szkolenia, sympozja czy prezentacje. Sale oferują nowoczesne wyposażenie, m.in. ekrany, rzutniki multimedialne, system nagłośnienia, flipcharty, Wi Fi. Największa sala ma metraż 320m2 i pomieści do 200 osób. W trakcie trwania spotkania istnieje możliwość zamówienia pełnego wyżywienia w tutejszej restauracji, serwujacej dania kuchni polskiej i europejskiej lub przygotowania przerwy na kawę. W ofercie hotelu znajdują się również pokoje jedno- i dwuosobowe oraz apartament. Pełny relaks po dniu pełnym pracy zapewni Strefa Wellness&SPA i jej oferta saun oraz masaży, czynna w godzinach wieczornych.

 

Pozostaw swój komentarz

Pomocne narzędzia i artykuły:

KURSY WALUT - Notowania giełdowe