Stwórz prawdziwą szkołę z klasą!

Szkoła jest takim miejscem, które najlepiej jest wyposażyć w solidne i wytrzymałe meble. Niestety, ławki i krzesła są mocno eksploatowane i szybko się niszczą. Dobrze jest zainwestować w takie wyposażenie, które będzie przyjazne dla uczniów, a jednocześnie nie będzie wymagało całkowitej wymiany bądź renowacji po zakończeniu roku szkolnego. Uczniowie i rodzice cenią sobie też dodatkowe działania i trud, podejmowany przez dyrekcję. Szafki szkolne z pewnością ułatwią im życie i wpłyną pozytywnie na ich stan zdrowia.

ŁAWKI I KRZESŁA

Ławki i krzesła powinny być dostosowane do wieku i wzrostu uczniów. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie zadbać o właściwą postawę podczas pisania i czytania. Można, oczywiście, wybrać modele mebli, które posiadają uniwersalne wymiary. Na rynku są jednak dostępne już meble szkolne, których wysokość jest regulowana. Oznacza to tyle, że przy jednej ławce może usiąść zarówno pierwszo-, jak i piątoklasista. Wybierz meble, które zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu, będziesz mieć pewność, że gdy uczeń usiądzie na stole, np. podczas przerwy, ten nie zarwie się pod jego ciężarem. Wyposażenie takie jest również odporne na uszkodzenia.

PRZEBIERZ SIĘ I IDŹ NA WF

W szkołach wiele mówi o się kradzieżach. Największą pokusą dla złodziei są szatnie, w których uczniowie przebierają się przed zajęciami z wychowania fizycznego. Aby mogli bezpiecznie przechowywać swoje buty, odzież i inne przedmioty, dobrze jest wyposażyć takie pomieszczenie w zamykane szafki. Możemy zastosować kłódki, klucze lub zamki szyfrowe. Pozostawiwszy swoje rzeczy w tak dobrze wyposażonej szatni, uczniowie będą mogli w pełni skoncentrować się na zajęciach, a po nich nie będzie dochodziło do nieprzyjemnych sytuacji, zakończonych wizyta policji.

AMERYKAŃSKI SEN

Jeszcze kilkanaście lat temu, uczniowie w całej Polsce o nich marzyli. Zerkali na nie poprzez ekrany telewizorów, zazdroszcząc młodym Amerykanom. Mowa o szafkach skrytkowych, które znacznie ułatwiają życie uczniów. Po pierwsze, zyskują oni własną, prywatną przestrzeń w szkole. Po drugie, mogą przechowywać tam książki, zdjęcia, artykuły szkolne. Po trzecie, nie muszą już codziennie dźwigać ciężkich plecaków – noszą tylko to, co akurat jest im najbardziej potrzebne. Nadal w wielu szkołach w naszym kraju, brakuje tego typu udogodnienia. Uczniowie dźwigają więc codziennie zbyt ciężkie plecaki, przez co przeciążają kręgosłup, który z czasem ulega deformacjom (np. skolioza, kifoza, lordoza). Codzienne noszenie tak dużego bagażu ma również wpływ na ich samopoczucie. Tego rodzaju meble do szkoły również zamykane są na kłódki, klucze lub zamki szyfrowe – w zależności od preferencji.

Wspólnie ze sklepem Lobby meble możesz zadbać o odpowiednie wyposażenie całej szkoły. W naszej ofercie znajdują się nie tylko ławki, krzesła i szafki socjalne. Oferujemy znacznie więcej: to regały, szafy do pomieszczeń gospodarczych, szafki śniadaniowe, wózki na laptopy, a nawet pojemniki do segregacji odpadów. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, dostępną na stronie https://lobbymeble.pl.

Pozostaw swój komentarz

Pomocne narzędzia i artykuły:

KURSY WALUT - Notowania giełdowe