Wyjazdy incentive, czyli kilka słów o motywacyjnych wyprawach organizowanych przez firmy

Zależy Ci na tworzeniu przyjaznej atmosfery w pracy? Chcesz stworzyć zgrany zespół, który pozna siebie w najróżniejszych sytuacjach? A może zależy Ci na wyjątkowej podróży biznesowej, aby zacieśnić relacje z istotnym kontrahentem? Nasze biuro podróży wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Skontaktuj się z nami, opowiedz o swoich oczekiwaniach i wymarzonej lokalizacji, a my załatwimy resztę.

Ameryka Północna

Stany Zjednoczone zachęcają słonecznym Miami, czyli miejscem słynącym ze wspaniałej zabawy, dającym możliwość relaksu i szalonych imprez przy basenie. Poza tym, możecie odwiedzić dom Boba Marleya i zobaczyć jego autentyczne studio nagraniowe. Zabierzemy Was także na urokliwe plaże Jamajki.

USA to także tętniące życiem metropolie, które porwą Was w wir życia kulturalnego. Nowy York zachwyci Was znanymi na całym świecie galeriami sztuki, muzeami i knajpami. Zobaczycie Statuę Wolności i będziecie mieć niepowtarzalną okazję, aby pospacerować ulicami Manhattanu.

Ameryka Północna to nie tylko Stany Zjednoczone, ale także Meksyk, kuszący turystów wspaniałymi plażami w Tulum, rozciągającymi się kilometrami wzdłuż wybrzeży. Warto poznać też bogatą historię i kulturę Meksyku sięgającą czasów prekolumbijskich oraz przyjrzeć się z bliska podwodnym atrakcjom Isla Mujeres.

Ameryka Południowa

Dzika przyroda krajobrazów Ameryki Południowej zachęca do pieszych wędrówek i podziwiania majestatycznie wznoszących się Andów. Będziecie mogli z bliska przyjrzeć się życiu mieszkańców górskich wiosek oraz odwiedzić najprawdziwsze indiańskie targi. Koniecznie musicie skosztować miejscowych przysmaków i odwiedzić Cusco, stanowiące centrum państwa Inków. Odwiedzicie również słynną Wyspę Słońca oraz największą solną pustynię na świecie, Salar de Uyuni. Wyprawa ta będzie również okazją do odwiedzenia przepięknych kolonialnych miasteczek oraz do odwiedzenia takich miast jak Rio de Janeiro czy Lima. Zobaczycie też bogatą faunę i florę dorzecza Amazonki.

Afryka

Afryka jest wymarzonym kierunkiem na wyprawę typu incentive. Szczególnie, jeśli zdecydujecie się na wspólne safari, podczas którego będziecie mogli podziwiać dzikie zwierzęta w ich naturalnym środowisku. To doskonała okazja do zobaczenia afrykańskiej Wielkiej Piątki, ale też do zacieśnienia relacji międzyludzkich i biznesowych.

Szczególnie polecamy Wam cudowną Kenię wraz z jej budzącym zachwyt parkiem Masai Mara, w którym żyją liczne gatunki afrykańskiej zwierzyny, czyli między innymi słonie, hipopotamy, bawoły, zebry, liczne stada antylop i ptactwa. Z kolei w Parku Narodowym Jeziora Nakuru, będziecie mogli podziwiać dumnie kroczące flamingi oraz wspaniałą, endemiczną florę.

Afryka oferuje również wspaniałe plaże, szczególnie zachwycą Was te na Mauritiusie. Wyspa ta jest idealnym miejscem wypoczynku. Oferuje doskonałą kuchnię oraz duży wybór wycieczek fakultatywnych. Koniecznie musicie wybrać się do parku Casela, gdzie żyją słynne, długowieczne żółwie olbrzymie.

Azja i Bliski Wschód

Azja jest idealnym celem podróży typu incentive. Kontynent ten posiada ogromne bogactwo historyczno-kulturowe i kusi swym egzotycznym charakterem. Zarówno piękne wyspy takie jak Malediwy czy Filipiny, jak też urokliwe miejsca znajdujące się na tym ogromnym kontynencie przyprawią Was o zawrót głowy.

W zależności od tego czy interesuje Was piękny i surowy Nepal, kuszący widokiem himalajskich szczytów, czy nowoczesny, pełen energii Singapur, każdy z Was znajdzie coś dla siebie. Gwarantujmy szeroki wybór destynacji – od Japonii, słynącej z kwitnących wiśni i kultury wojowniczych samurajów, poprzez indonezyjskie, rajskie wyspy, po surowe stepy Mongolii.

Australia i Oceania

Australia zachwyci Was swym pięknem, szczególnie zaś Sydney, które wraz ze swoją słynną operą stanowi wizytówkę kontynentu. Australia to również niezwykła przyroda, szczególnie zaś gęste lasy eukaliptusów znajdujące się u podnóży Gór Błękitnych. Miejscem, które koniecznie trzeba odwiedzić jest święta skała Uluru, będąca miejscem kultu rdzennych mieszkańców Australii, Aborygenów. Ubogacającym doświadczeniem dla każdego uczestnika wyprawy będzie niezwykła podróż koleją Kuranda Scenic Railway, jak również udział w zwiedzaniu Wielkiej Rafy Koralowej.

Miejscem, które urzeknie jest przepiękna Polinezja Francuska. Odkryjecie wspaniałe, bogate kulturowo Tahiti oraz przyjrzycie się błękitnej lagunie w pobliżu wyspy Moorea. Najlepszy wypoczynek zapewnią Wam urokliwe plaże Bora Bora, gdzie bodziecie mogli pozwolić sobie na chwile relaksu i zapomnienia.

Nowa Zelandia to podróż do krainy hobbitów. Udacie się do Queenstown, w którego okolicach kręcone były plenery do „Władcy Pierścieni”. Warto skosztować tamtejszych win, charakteryzujących się specyficznym smakiem, wynikającym z wyjątkowych warunków klimatycznych, w których dojrzewają tutejsze winogrona. Przyjrzycie się z bliska intrygującej kulturze Maorysów będących rdzenną ludnością tych ziem. Warto wybrać się na Rotorua, gdzie znajdują się słynne gorące źródła. Nie można też zapomnieć o znanej atrakcji Nowej Zelandii, jaką są lodowce.

Jak widzicie, podróż incentive wraz z nami to szeroki wachlarz możliwości. Skontaktuj się z nami i powiedz, jakie są Twoje oczekiwania, a my uszyjemy wyprawę biznesową na ich miarę.

egzotyczne wyjazdy firmowe

Pozostaw swój komentarz

Pomocne narzędzia i artykuły:

KURSY WALUT - Notowania giełdowe