Cena stron www – ile to kosztuje?

Bez dobrej, funkcjonalnej strony internetowej nie można sobie dziś wyobrazić praktycznie żadnego biznesu. Większość klientów szuka dziś bowiem produktów i usług w sieci. Im lepsza i bardziej intuicyjna strona internetowa, tym większa szansa, że osoba, która ją odwiedzi, ostanie prędzej czy później klientem danej firmy.

Właściciele firm często uważają, że profesjonalna strona internetowa to zbyt drogie rozwiązanie, nie biorąc pod uwagę faktu, że warto te pieniądze zainwestować. Przecież wraz z dobrze zrobioną strona internetową może pójść rozwój całej firmy. Niestety, w sieci można spotkać sporo stron www, których czasy świetności dawno minęły lub też, które były robione na gotowych szablonach lub przez osoby, które nie do końca znają się na takiej branży. Nie trzeba być specjalistą, by ocenić, że strona internetowa została wykonana nieprofesjonalnie, a jej layout, zamiast zachęcać klientów, z pewnością będzie odstraszał.

Strona www nie musi być droga

Przedsiębiorcom często błędnie się wydaje, że strona internetowa musi kosztować majątek i że jest to kwota kilku czy kilkunastu tysięcy za proste projekty. W rzeczywistości koszty stron www w ostatnich latach znacznie spadły, ze względu na dosyć sporą konkurencję w branży oraz na wiele narzędzi, które ułatwiają kreowanie stron www. Aktualnie, aby stworzyć stronę internetową, nie potrzeba wiele czasu. Dobry profesjonalista powinien poradzić sobie z tą kwestią nawet w ciągu jednego dnia. Oczywiście, ostateczny koszt oraz termin wykonania strony zależy w dużym stopniu od tego, czego klient sobie życzy i ile będzie z tym pracy. Jest bowiem oczywiste, że jeśli klient chce mieć powiązany ze stroną sklep internetowy, koszt będzie nieporównywalnie wyższy od prostej strony wizytówki z najważniejszymi zakładkami.

Im prostsza strona, tym niższe koszty

Najprostszą stronę internetową z kilkoma zakładkami, która będzie jednocześnie funkcjonalna i ciekawa pod względem szaty graficznej, można stworzyć już w cenie 1500-2000 złotych netto. Choć właścicielom firm może to się wydawać sporo, w rzeczywistości jest to dosyć niewygórowana kwota. W tej cenie otrzymamy bowiem stronę, z której będzie można korzystać nawet przez wiele lat, wprowadzając w przyszłości jedynie różnego rodzaju udogodnienia. Kto chce oszczędzać na profesjonalnej stronie internetowej, musi liczyć się z tym, że jego biznes nie będzie rozkręcał się w takim tempie, o jakim marzy.

Na www.stronywarszawa.pl można znaleźć szeroką ofertę tworzenia stron internetowych przeznaczoną dla większych i mniejszych przedsiębiorców. Doświadczeni web deweloperzy do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie, realizując projekt, który w stu procentach spełnia oczekiwania klienta. Po wykonaniu dobrej i funkcjonalnej strony internetowej, można zauważyć niemal pod razu zwiększone zainteresowanie ze strony klientów. Jest więc to inwestycja, która zaczyna się zwracać w stosunkowo krótkim czasie od jej zrealizowania.

Pozostaw swój komentarz

Pomocne narzędzia i artykuły:

KURSY WALUT - Notowania giełdowe