Outsourcing systemu monitoringu – sprawdź czy to coś dla Twojej firmy!

Monitorowanie wideo przenosi system nadzoru wideo na wyższy poziom, dając możliwość reagowania w danym momencie, a nie reagowania na coś, co wydarzyło się wczoraj, gdy już sprawca zdarzenia dawno się oddalił i nie ma sposobu jego uchwycenia.

Być może uważasz, że monitorowanie wideo jest najlepszą opcją dla Twojej firmy, ale być może też równocześnie możesz nie mieć warunków do tego, aby zatrudnić pełnoetatowy personel do samodzielnego sprawowania pieczy nad tym procesem. Lub możesz nie być w stanie utrzymać pracowników ochrony – aby mieć pod ręką, gdy twoje biura są zamknięte.

Jeśli chcesz, aby spokój ducha był integralnym elementem działalności Twojej firmy, nie chcesz też martwić się o bezpieczeństwo pracowników i budynków, outsourcing systemu monitoringu wideo jest świetnym rozwiązaniem. Zapewniasz pełną ochronę monitoringu wideo za ułamek ceny, jaką kosztowałoby wykonanie pracy samodzielnie.

Potencjalne korzyści z monitorowania wideo

Aby dotrzymać terminów, pracownicy czasami pracują do późna wieczorem. Może to stworzyć niebezpieczne środowisko dla pracowników przechodzących nocą z biura do swoich samochodów. Monitorowany nadzór wideo oznacza, że ​​ktoś zawsze patrzy czy wszystko jest okej, może wezwać pomoc, gdy pojawi się nagły wypadek. To znacznie więcej nie samo nagrywanie w celu złapania przestępcy po fakcie. Może to zapewnić Twoim pracownikom spokój ducha, którego tak potrzebują aby pracować wydajnie i skutecznie.

Monitoring wideo może pomóc chronić firmę przed:

  • aktami wandalizmu

  • pożarem

  • wtargnięciem

  • innymi niebezpieczeństwami.

Powiadomienia w czasie rzeczywistym i odpowiedzi od władz lokalnych i służb ratowniczych pomagają chronić zasoby w danym momencie, bez tracenia czasu. Może to oznaczać różnicę między zgłoszeniem roszczenia o odszkodowanie z tytułu pożaru a utratą całego budynku. Powstrzymanie aktu wandalizmu w czasie rzeczywistym wysyła wiadomość do potencjalnych wandali na temat tego, że lepiej ten budynek omijać z daleka.

Jeśli masz wewnętrzny monitoring w ciągu dnia lub czujesz, że nie jest to potrzebne, gdy budynek jest pełen pracowników, możesz nadal korzystać z usługi w godzinach wieczornych lub w innych godzinach – gdy biura są zamknięte. Zapewnia to pełne bezpieczeństwo, a jednocześnie ogranicza koszty, możesz więc dokładnie zapłacić za to, czego potrzebujesz i nic więcej.

Chroń pracowników, chroń swoją firmę

Ochrona pracowników chroni wszystkich przed tragedią zbrodni. Chroni również Twoją firmę przed potencjalnym pozwem. Oprócz osób, monitoring wideo chroni również Twoją inwestycję. Przerwy mogą prowadzić do utraty materiału. Korupcja korporacyjna może prowadzić do niezliczonych strat w przyszłych zarobkach. I chociaż nigdy nie mamy ochotę myśleć o takich rzeczach, z tym, w kontekście tego co widzimy dziś na całym świecie, naprawdę warto jest przemyśleć instalację monitoringu w siedzibie swojej firmy. Więcej informacji na temat profesjonalnej instalacji monitoringu znajdziesz na: monitoring-wroclaw.com

Pozostaw swój komentarz

Pomocne narzędzia i artykuły:

KURSY WALUT - Notowania giełdowe